Kontakt

Generelle henvendelser fg@samfundet.no
Henvendelser relatert til kjøp og bruk av bilder fg-salg@samfundet.no
Henvendelser relatert til arkivet fg-arkiv@samfundet.no
Tekniske henvendelser relatert til nettsiden fg-web@samfundet.no
Henvendelser til gjengsjef fg-sjef@samfundet.no

Aktive medlemmer

Vennligst ikke kontakt medlemmer direkte. Bruk heller e-postlistene over.

Navn E-post Telefon Verv
Bilde Ellinor Sørvig fg.ellinor@gmail.com 94989781 Kapellmester
Bilde Mia Vårhus Hjertø miahjerto@gmail.com 47487292 Eksponeringssjef
Bilde Martine Kvalsund martinekvalsund@gmail.com 47623796 Internsjef
Vilde Olsen Rosvoldsve vilde.or@gmail.com 41227803 Miljøbildesjef
Kasper Mikkelsen kaspermik97@gmail.com 40326982 Fotosjef
Bilde Andrea Stallvik grimsdatter@gmail.com 45186683 Koordineringssjef og nestleder
Bilde Eline Berge Rathe elinebera@gmail.com 98055294 Arkivsjef
Bilde Linn Bruvik linnbrbr@gmail.com 97151372 SOFA-sjef
Bilde Ivar Haugland fg.ivarh@gmail.com 94892449 Økonomisjef
Bilde Ingvild Høydal ingvild@hoydal.net 97627632 Gjengsjef
Taheera Ahmed taheera.ahmed@gmail.com 94986709 Webutvikler
Bilde Oscar Bognæs oscarsb1@gmail.com 98897368 Webutvikler

Aktive pensjonister

Navn E-post Telefon Tidligere verv
Bilde Egil Swan Heistad egilhei@gmail.com 95284376 fotosjef

Bilde Ida Utmo idautmo@gmail.com 48030857 Koordineringssjef og nestleder

Bilde Aksel Johan Hellman Grimstad akseljgh@gmail.com 90074574 UKEFunk

Bilde Ragnhild Skretting Solberg rssol1234@gmail.com 95726216 UKEFunk

Bilde Kristin Helland-Hansen k.hellandhansen@gmail.com 41377670 UKEFunk

Bilde simon folkman hedland simonfh@stud.ntnu.no 45276082 Fotosjef
Økonomisjef
Bilde Kristine Krokeide kristine.krokeide@gmail.com 41387261 Internsjef
Gjengsjef
Bilde Pernille Klevstuen peklevstuen@gmail.com 99336157 Webutvikler

Bilde Tina Danielsson tindanielsson@gmail.com 99512730 Miljøbildesjef
SOFA-sjef
Bilde Magnus Sigurd Lie ernst.bernt@gmail.com 98224324 Koordineringssjef og nestleder
Kapellmester
Bilde Hans Peter Rørholt Vigerust hprvigerust@gmail.com 947 80 480 SOFA-sjef
Økonomisjef
Bilde Ingrid Johannessen Gridset ingrid.gridset@gmail.com 99633120 Fotosjef
SOFA-sjef
Bilde Frøy Elisabeth Hamstad froy@hamstad.net 98019036 Miljøbildesjef
Eksponeringssjef
Bilde Martin Aalby Svalesen martin.aalby.svalesen@gmail.com 91318086 Fotosjef
Arkivsjef
Bilde Adrian Langstrand fg.langstrand@gmail.com 95810670 Barsjef
Eksponeringssjef
Bilde Eirin Kjøl Wiig eirin.kjol.wiig@gmail.com 46819942 Eksponeringssjef
Gjengsjef
Bilde Celine Gradek celinegradek@gmail.com 926 86 033 UKEfunk
Gjengmedlem
Bilde Caroline Sandsbråten carolinesandsbraten@gmail.com 94812815 Webutvikler

Eskild Krogli Brygfjeld ebrygfjeld@gmail.com 77577575 UKE-funk
Gjengmedlem
Bilde Victoria Tao taoshonning@gmail.com 45234027 Gjengmedlem
Arkivsjef
Gjengispang
Bilde Håkon Viksmo Lie hakon.viksmo.lie@gmail.com 95409111 Kapellmester
Økonomisjef
Bilde Rebekka Alvsvåg rebekka.alvsvag@gmail.com 90555647 Økonomisjef
Kapellmester
Bilde Nora Sønstlien nora.sonstlien@gmail.com 45402489 Barsjef
Koordineringssjef
Funkepang
Bilde Lukas Tietgen tietgen.lukas@gmail.com 45123286 UKE-funk
Gjengmedlem
Gjengispang
Bilde Elin Anhari elin.anhari@gmail.com 95916106 Økonomisjef
Gjengsjef
Koordineringsjef
Bilde David André Årthun Bakke davbakke@gmail.com 90822728 Barsjef
Gjengsjef
Bilde Hannah Hoem Grelland hannah.hoem.grelland@gmail.com 90217411 Økonomisjef
Koordineringssjef
Bilde Line Rogstad Wikan line.wikan@gmail.com 41647399 Eksponeringssjef
Miljøbildesjef
Gjengispang
Bilde Inger-Emma Nylund ingeremma.nylund@gmail.com 95068089 Økonomisjef
Gjengsjef
Opplæringsansvarlig
Bilde Gard Hokland Gjelstad gard.hero@gmail.com 95128442 Arkivsjef
Koordineringssjef
Arkivsjef
Bilde Inta Zwankhuizen inta.zwankhuizen@gmail.com 48271166 Miljøbildesjef
Teknisk sjef
Bilde Benedikte Pernille Bakkeby Øverli benedikte.overli@gmail.com 99377933 Eksponeringssjef
Koordineringsjef
Bilde Marte Grytan m.grytan@gmail.com 922 33 763 Teknisksjef, cybert0s
Gjengsjef, cybert0s