Kontakt

Generelle henvendelser fg@samfundet.no
Henvendelser relatert til kjøp og bruk av bilder fg-salg@samfundet.no
Henvendelser relatert til arkivet fg-arkiv@samfundet.no
Tekniske henvendelser relatert til nettsiden fg-web@samfundet.no
Henvendelser til gjengsjef fg-sjef@samfundet.no

Aktive medlemmer

Vennligst ikke kontakt medlemmer direkte. Bruk heller e-postlistene over.

Navn E-post Telefon Verv
Juni Weisteen Bjerde juni.w.bjerde@gmail.com 98488907 Under opplæring
Bilde Marthe Johansen marthecj@samfundet.no 91159403 Under opplæring
Bilde Endre Mella mellaendre@gmail.com 46514851 Under opplæring
Bilde Julius Schjetne Stensen juliusss@samfundet.no 47265165 Under opplæring
Mattias Tofte mattiastofte@gmail.com 90412118 Under opplæring
Bilde Ole Tessmer olete@samfundet.no 98998939 Under opplæring
Bilde Sturla Skjulhaug Storemyr sturlass@samfundet.no 97076412 Under opplæring
Bilde Sofie Hangeland Paulsen sofiehp@samfundet.no 47935655 Under opplæring
Bilde Sebastian McInturf Måren sebastmm@samfundet.no 41172001 Under opplæring
Frida Mikelborg fridafm@samfundet.no 45677045 Under opplæring

Aktive pensjonister

Navn E-post Telefon Tidligere verv
Bilde Tobias Lekvam tobias@lekvam.no 40759542 UKEfunk

Emil Bragstad emilbrag@samfundet.no 40513375 UKEfunk

Bilde Mia Marie Haakonsen mia.haakonsen@gmail.com 41382780 UKEfunk

Bilde Eline Berge Rathe elinebera@gmail.com 98055294 Miljøbildesjef
Arkivsjef
Bilde Oscar Bognæs oscarsb1@gmail.com 98897368 Webutvikler
Code Wizard
Bilde Ingvild Høydal ingvild@hoydal.net 97627632 Kapellmester
Gjengsjef
Bilde Egil Swan Heistad egilhei@gmail.com 95284376 fotosjef

Bilde Linn Bruvik linnbrbr@gmail.com 97151372 Eksponeringssjef
SOFA-sjef
Bilde Ellinor Sørvig fg.ellinor@gmail.com 94989781 Arkivsjef
Kapellmester
Bilde Ida Utmo idautmo@gmail.com 48030857 Koordineringssjef og nestleder

Bilde Andrea Stallvik grimsdatter@gmail.com 45186683 Internsjef
Koordineringssjef og nestleder
Bilde Tina Danielsson tindanielsson@gmail.com 99512730 Miljøbildesjef
SOFA-sjef
Bilde Benjamin Haslev bhaslev@gmail.com 90024199 Internsjef
Gjengsjef
Bilde Frøy Elisabeth Hamstad froy@hamstad.net 98019036 Miljøbildesjef
Eksponeringssjef
Bilde Celine Gradek celinegradek@gmail.com 926 86 033 UKEfunk
Gjengmedlem
Bilde Caroline Sandsbråten carolinesandsbraten@gmail.com 94812815 Webutvikler

Bilde Håkon Viksmo Lie hakon.viksmo.lie@gmail.com 95409111 Kapellmester
Økonomisjef