Kontakt

Generelle henvendelser fg@samfundet.no
Henvendelser relatert til kjøp og bruk av bilder fg-salg@samfundet.no
Henvendelser relatert til arkivet fg-arkiv@samfundet.no
Tekniske henvendelser relatert til nettsiden fg-web@samfundet.no
Henvendelser til gjengsjef fg-sjef@samfundet.no

Aktive medlemmer

Vennligst ikke kontakt medlemmer direkte. Bruk heller e-postlistene over.

Navn E-post Telefon Verv
Ragnhild Skretting Solberg rssol1234@gmail.com 95726216 Under opplæring
Aksel Johan Hellman Grimstad akseljgh@gmail.com 90074574 Under opplæring
Bilde Martin Lindgren marlinor@gmail.com 90931476 Koordineringssjef
Kristin Helland-Hansen k.hellandhansen@gmail.com 41377670 Under opplæring
Bilde Frøy Elisabeth Hamstad froy@hamstad.net 98019036 Eksponeringssjef
Bilde Benjamin Haslev bhaslev@gmail.com 90024199 Gjengsjef
Bilde Ingrid Johannessen Gridset ingrid.gridset@gmail.com 99633120 SOFA-sjef
Bilde Magnus Sigurd Lie ernst.bernt@gmail.com 98224324 Kapellmester
Bilde Sindre Johan Sivertsen sindrejohan1@gmail.com 965 18 405 Webutvikler
Bilde simon folkman hedland simonfh@stud.ntnu.no 45276082 Fotosjef
Pernille Klevstuen peklevstuen@gmail.com 99336157 Webutvikler & Arkivsjef
Kristine Krokeide kristine.krokeide@gmail.com 41387261 Barsjef
Bilde Tina Nilsen tinanilsen1998@gmail.com 99512730 Miljøbildesjef
Bilde Hans Peter Rørholt Vigerust hprvigerust@gmail.com 947 80 480 Økonomisjef

Aktive pensjonister

Navn E-post Telefon Tidligere verv
Bilde Victoria Tao taoshonning@gmail.com 45234027 Gjengmedlem
Arkivsjef
Gjengispang
Bilde Eirin Kjøl Wiig eirin.kjol.wiig@gmail.com 46819942 Eksponeringssjef
Gjengsjef
Bilde Håkon Viksmo Lie hakon.viksmo.lie@gmail.com 95409111 Kapellmester
Økonomisjef
Bilde Rebekka Alvsvåg rebekka.alvsvag@gmail.com 90555647 Økonomisjef
Kapellmester
Bilde Caroline Sandsbråten carolinesandsbraten@gmail.com 94812815 Webutvikler

Bilde Martin Aalby Svalesen martin.aalby.svalesen@gmail.com 91318086 Fotosjef
Arkivsjef
Bilde Adrian Langstrand fg.langstrand@gmail.com 95810670 Barsjef
Eksponeringssjef
Eskild Krogli Brygfjeld ebrygfjeld@gmail.com 77577575 UKE-funk
Gjengmedlem
Celine Gradek celinegradek@gmail.com 926 86 033 UKEfunk
Gjengmedlem
Bilde Nora Sønstlien nora.sonstlien@gmail.com 45402489 Barsjef
Koordineringssjef
Funkepang
Bilde Elin Anhari elin.anhari@gmail.com 95916106 Økonomisjef
Gjengsjef
Funkepang
Bilde Lukas Tietgen tietgen.lukas@gmail.com 45123286 UKE-funk
Gjengmedlem
Gjengispang
Bilde Line Rogstad Wikan line.wikan@gmail.com 41647399 Eksponeringssjef
Miljøbildesjef
Gjengispang
Bilde Hannah Hoem Grelland hannah.hoem.grelland@gmail.com 90217411 Økonomisjef
Koordineringssjef
Bilde David André Årthun Bakke davbakke@gmail.com 90822728 Barsjef
Gjengsjef
Bilde Inger-Emma Nylund ingeremma.nylund@gmail.com 95068089 Økonomisjef
Gjengsjef
Opplæringsansvarlig
Bilde Benedikte Pernille Bakkeby Øverli benedikte.overli@gmail.com 99377933 Eksponeringssjef
Koordineringsjef
Bilde Inta Zwankhuizen inta.zwankhuizen@gmail.com 48271166 Miljøbildesjef
Teknisk sjef
Bilde Marte Grytan m.grytan@gmail.com 922 33 763 Teknisksjef, cybert0s
Gjengsjef, cybert0s