Kontakt

Generelle henvendelser fg@samfundet.no
Henvendelser relatert til kjøp og bruk av bilder fg-salg@samfundet.no
Henvendelser relatert til arkivet fg-arkiv@samfundet.no
Tekniske henvendelser relatert til nettsiden fg-web@samfundet.no
Henvendelser til gjengsjef fg-sjef@samfundet.no

Aktive medlemmer

Vennligst ikke kontakt medlemmer direkte. Bruk heller e-postlistene over.

Navn E-post Telefon Verv
Bilde Martin Lindgren marlinor@gmail.com 90931476 Under opplæring
Bilde Frøy Elisabeth Hamstad froy@hamstad.net 98019036 Miljøbildesjef
Bilde Eirin Kjøl Wiig eirin.kjol.wiig@gmail.com 46819942 Gjengsjef
Bilde Håkon Viksmo Lie hakon.viksmo.lie@gmail.com 95409111 Økonomisjef
Bilde Benjamin Haslev benjamin@haslev.no 90024199 Barsjef
Bilde Ingrid Johannessen Gridset ingrid.gridset@gmail.com 99633120 Fotosjef
Bilde Magnus Lie ernst.bernt@gmail.com 98224324 Koordineringssjef og nestleder
Bilde Rebekka Alvsvåg rebekka.alvsvag@gmail.com 90555647 Kapellmester
Bilde Martin Aalby Svalesen martin.aalby.svalesen@gmail.com 91318086 Arkivsjef
Bilde Adrian Langstrand fg.langstrand@gmail.com 95810670 Eksponeringssjef
Bilde Sindre Johan Sivertsen sindrejohan1@gmail.com 965 18 405 Webutvikler
Bilde Solveig Davies Vittersø solveig_dv@hotmail.com 91359479 Arkivsjef
Bilde simon folkman hedland simonfh@stud.ntnu.no 45276082 Under opplæring
Kristine Krokeide kristine.krokeide@gmail.com 41387261 Under opplæring
Bilde Tina Nilsen tinanilsen1998@gmail.com 99512730 Under opplæring
Bilde Hans Peter Rørholt Vigerust hprvigerust@gmail.com 947 80 480 SOFA-sjef
Pernille Klevstuen peklevstuen@gmail.com 99336157 Webutvikler
Bilde Caroline Sandsbråten carolinesandsbraten@gmail.com 94812815 Webutvikler

Aktive pensjonister

Navn E-post Telefon Tidligere verv
Bilde Victoria Tao taoshonning@gmail.com 45234027 Gjengmedlem
Arkivsjef
Gjengispang
Celine Gradek celinegradek@gmail.com 926 86 033 UKEfunk
Gjengmedlem
Eskild Krogli Brygfjeld ebrygfjeld@gmail.com 77577575 UKE-funk
Gjengmedlem
Bilde Lukas Tietgen tietgen.lukas@gmail.com 45123286 UKE-funk
Gjengmedlem
Gjengispang
Bilde Elin Anhari elin.anhari@gmail.com 95916106 Økonomisjef
Gjengsjef
Funkepang
Bilde Nora Sønstlien nora.sonstlien@gmail.com 45402489 Barsjef
Koordineringssjef
Funkepang
Bilde David André Årthun Bakke davbakke@gmail.com 90822728 Barsjef
Gjengsjef
Bilde Line Rogstad Wikan line.wikan@gmail.com 41647399 Eksponeringssjef
Miljøbildesjef
Gjengispang
Bilde Hannah Hoem Grelland hannah.hoem.grelland@gmail.com 90217411 Økonomisjef
Koordineringssjef
Bilde Inger-Emma Nylund ingeremma.nylund@gmail.com 95068089 Økonomisjef
Gjengsjef
Opplæringsansvarlig
Bilde Inta Zwankhuizen inta.zwankhuizen@gmail.com 48271166 Miljøbildesjef
Teknisk sjef
Bilde Benedikte Pernille Bakkeby Øverli benedikte.overli@gmail.com 99377933 Eksponeringssjef
Koordineringsjef
Bilde Marte Grytan m.grytan@gmail.com 922 33 763 Teknisksjef, cybert0s
Gjengsjef, cybert0s