Kontakt

Generelle henvendelser fg@samfundet.no
Henvendelser relatert til kjøp og bruk av bilder fg-salg@samfundet.no
Henvendelser relatert til arkivet fg-arkiv@samfundet.no
Tekniske henvendelser relatert til nettsiden fg-web@samfundet.no
Henvendelser til gjengsjef fg-sjef@samfundet.no

Aktive medlemmer

Vennligst ikke kontakt medlemmer direkte. Bruk heller e-postlistene over.

Navn E-post Telefon Verv
Bilde Ellinor Sørvig fg.ellinor@gmail.com 94989781 Arkivsjef
Bilde Egil Swan Heistad egilhei@gmail.com 95284376 Fotosjef
Bilde simon folkman hedland simonfh@stud.ntnu.no 45276082 Økonomisjef
Bilde Pernille Klevstuen peklevstuen@gmail.com 99336157 Under opplæring
Bilde Kristine Krokeide kristine.krokeide@gmail.com 41387261 Gjengsjef
Bilde Andrea Stallvik grimsdatter@gmail.com 45186683 Internsjef
Bilde Ingvild Høydal ingvild@hoydal.net 97627632 Kapellmester
Bilde Ida Utmo idautmo@gmail.com 48030857 Koordineringssjef og nestleder
Bilde Tina Danielsson tindanielsson@gmail.com 99512730 SOFA-sjef

Aktive pensjonister

Navn E-post Telefon Tidligere verv
Bilde Kristin Helland-Hansen k.hellandhansen@gmail.com 41377670 UKEFunk

Bilde Ragnhild Skretting Solberg rssol1234@gmail.com 95726216 UKEFunk

Bilde Aksel Johan Hellman Grimstad akseljgh@gmail.com 90074574 UKEFunk

Bilde Hans Peter Rørholt Vigerust hprvigerust@gmail.com 947 80 480 SOFA-sjef
Økonomisjef
Bilde Frøy Elisabeth Hamstad froy@hamstad.net 98019036 Miljøbildesjef
Eksponeringssjef
Bilde Ingrid Johannessen Gridset ingrid.gridset@gmail.com 99633120 Fotosjef
SOFA-sjef
Bilde Magnus Sigurd Lie ernst.bernt@gmail.com 98224324 Koordineringssjef og nestleder
Kapellmester
Bilde Caroline Sandsbråten carolinesandsbraten@gmail.com 94812815 Webutvikler

Bilde Rebekka Alvsvåg rebekka.alvsvag@gmail.com 90555647 Økonomisjef
Kapellmester
Bilde Martin Aalby Svalesen martin.aalby.svalesen@gmail.com 91318086 Fotosjef
Arkivsjef
Bilde Adrian Langstrand fg.langstrand@gmail.com 95810670 Barsjef
Eksponeringssjef
Eskild Krogli Brygfjeld ebrygfjeld@gmail.com 77577575 UKE-funk
Gjengmedlem
Celine Gradek celinegradek@gmail.com 926 86 033 UKEfunk
Gjengmedlem
Bilde Victoria Tao taoshonning@gmail.com 45234027 Gjengmedlem
Arkivsjef
Gjengispang
Bilde Eirin Kjøl Wiig eirin.kjol.wiig@gmail.com 46819942 Eksponeringssjef
Gjengsjef
Bilde Håkon Viksmo Lie hakon.viksmo.lie@gmail.com 95409111 Kapellmester
Økonomisjef
Bilde Lukas Tietgen tietgen.lukas@gmail.com 45123286 UKE-funk
Gjengmedlem
Gjengispang
Bilde Nora Sønstlien nora.sonstlien@gmail.com 45402489 Barsjef
Koordineringssjef
Funkepang
Bilde Elin Anhari elin.anhari@gmail.com 95916106 Økonomisjef
Gjengsjef
Koordineringsjef
Bilde Line Rogstad Wikan line.wikan@gmail.com 41647399 Eksponeringssjef
Miljøbildesjef
Gjengispang
Bilde Hannah Hoem Grelland hannah.hoem.grelland@gmail.com 90217411 Økonomisjef
Koordineringssjef
Bilde David André Årthun Bakke davbakke@gmail.com 90822728 Barsjef
Gjengsjef
Bilde Gard Hokland Gjelstad gard.hero@gmail.com 95128442 Arkivsjef
Koordineringssjef
Arkivsjef
Bilde Inger-Emma Nylund ingeremma.nylund@gmail.com 95068089 Økonomisjef
Gjengsjef
Opplæringsansvarlig
Bilde Inta Zwankhuizen inta.zwankhuizen@gmail.com 48271166 Miljøbildesjef
Teknisk sjef
Bilde Benedikte Pernille Bakkeby Øverli benedikte.overli@gmail.com 99377933 Eksponeringssjef
Koordineringsjef
Bilde Marte Grytan m.grytan@gmail.com 922 33 763 Teknisksjef, cybert0s
Gjengsjef, cybert0s